TEKNE KİRALAMA

 

Kiralık Tekneler

Kiralık tekneler ile gerçekleşen tekne turları günümüzde yerli yabancı tüm insanların tercihi haline gelmiştir. Önceleri bodrumdaki tekne ustaları tarafından yapılan aynı zamanda Satılık tekneler ile gerçekleşen Kiralık Tekne Turları farklı ve çok keyifli bir şekle dönüşmüştür. Bu tekneler ile düzenlenen turlar dünyanın dört bir yanından gelen yabancı turistlerinde Bu tekneler ile çıktıkları turlar ilgilerini çekmekte ve her yıl bu amaçla ülkemizi ziyaret etmekteler.

Kiralık Tekneler ile Mavi Tur

Sitemizde bütçenize uygun bulabileceğiniz bir çok Kiralık tekneler, kiralık guletler, Kiralık motoryatlar, veya Kiralık yelkenli tekneler ile yaz tatilinize başlangıç yapmış olacaksınız. Mavi tur gezinize, marmaristen hisarönü rotasını tercih ettiğinizde Kiralık tekneler ile yol alırken hisarönüne kadar göreceğiniz mükemmel koylar size kuçak açmış ve sizi selamlayan doğasının, unutamayacağınız kadar mükemmel olduğunun farkına varacaksınız. Bu Güzel rotayı tekne turu yaparak gezerseniz Marmaris boğazı çıkışında kadırga koyu, boğaz giriş feneri dönüşünde çiftlik koyu, hemen yanında gebekse koyu, hisarönü tarafına yaklaştıkça serçe limanı ve bozukkale koyları mükemmel güzellikleriyle sizleri selamlayacaktır.

Kiralık Tekne - Tekne Turu İşlemleri

Kiralık Tekneler veya Tekne turları günümüzde pek çok insanın gezi ve eğlenme amaçlı oldukça eğlenceli ve aynı zamanda ekonomik bir seçenek olarak tercih edilmektedir. Tekne turu genellikle bu turları düzenleyen firmalar tarafından organize edilmektedir. Bu firmalar belli turistik yerlerde turlarını düzenlemekte ve birçok firma oldukça uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Tekne turları genellikle haftalık turlar olarak düzenlenmekle birlikte günübirlik tekne turları da bulunmaktadır. Haftalık düzenlenen turlar Cumartesi başlanıp yine cumartesi günü sonlanmaktadır. Günübirlik turlar ise sabah belli bir saatte başlayıp akşam da turunu tamamlayan turlardır. Özellikle tatil yerlerinde ve daha çok turistlerin tercih ettiği turlardır. Bu turlar belli bir güzergâhı takip ederek tura katılan insanlara bu tur boyunca, turun yapıldığı bölge ile ilgili de turistik bir gezi imkânı da sunarlar. Tekne turunun yapıldığı güzergâh özellikle görülmesi gereken yerlerin hattı üzerinde oluşturulmaktadır. Tekne turu rotalarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tekne rezervasyonları Ocak ve Şubat aylarında yapılmaktadır. Erken rezervasyonlarda uygun fiyat avantajına sahip olabilirsiniz.

Tekne turları genellikle Muğla, İzmir, Antalya gibi Bodrum, Bozburun, Fethiye, Marmaris, Göcek gibi tatil bölgelerinde tekne kiralama veya kabin kiralama yapılmakla birlikte özel günler için düzenlenmiş davetler için de tercih edilmektedir. Özellikle yılbaşı, doğum günü ve mezuniyet kutlaması gibi organizasyonlarda günü birlik tekne turları tercih edilmektedir. Tekne turu yapılacak yerler, turistlerin özellikle geldikleri ülkede görmek istedikleri ve merak ettikleri güzergâhlarda yapılmaktadır. Ancak tekne turlarının en yaygın olarak düzenlendiği yerler tatil beldeleridir. Tatil beldelerinde tekne turu organizasyonlarını düzenleyen pek çok farklı firma bulunmakta ve oldukça uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Eğer siz de tekne turlarına katılmak istiyorsanız önünüzde pek çok farklı seçenek bulacaksınız demektir.


Tekneler Sepeti Hakkımızda